Blog zawiera fotorelacje z mych prywatnych wycieczek po szeroko pojętej Jurze, Wyżynie Miechowskiej, Ponidziu, Dolinie Pilicy oraz bliższych i dalszych okolicach.
Główną formą aktywności jest oczywiście rower i piesza wędrówka, ale będą też relacje ze spływów kajakowych, a że mam głęboką awersję do rywalizacji więc wszystko na spokojnie i z pełnym luzem...
Pełna wersja bloga z podziałem geograficznym i chronologicznym dostępna jest w jednej z sekcji serwisu JuraPolska.com, dokładniej na JuraPolska.com/wycieczki. Zamieszczone w nim fotorelacje są znacznie bogatsze w zdjęcia i opisy...

niedziela, 31 lipca 2016

Kilka ujęć z Doliny Liswarty z końca lipca 2016r

Parę fotek z ostatniego weekendu lipca, Liswarta trochę powyżej ujścia Kocinki. W sobotę po południu w Dankowie zwodowaliśmy spora grupę naszych kajaków, a sami samochodem z żoną i córką pojechaliśmy do Popowa na zakupy i dalej za miejscowość Kule nad brzeg rzeki. Niestety "moja" miejscówka była już zajęta i noc spędziliśmy kawałeczek poniżej piaszczystych skarp przed Kulami i ujściem Kocinki.
Woda krystaliczna, dość ciepła i płytka, akurat tam gdzie byliśmy dno rzeki w całości piaszczyste, a brzegi bardziej urozmaicone niż w przypadku Pilicy.
Liswarta, Kule

Nocleg i ognisko nad brzegiem.

Liswarta, Kule

Wczesny poranek nad rzeką.

Liswarta, Kule

Wczesny poranek nad rzeką.

Liswarta, Kule

Piaszczyste skarpy na których później spływowicze urządzili sobie dłuższy postój.

Liswarta, Kule

Liswarta

Liswarta, Kule

Liswarta

Liswarta, Kule

Liswarta

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza